stat4u Koncert walentynkowy w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie

Koncert walentynkowy w Artystycznej Galerii Izerskiej w KromnowiePodczas koncertu usłyszymy największe miłosne przeboje (m.in. Psalm dla Ciebie, Serduszko puka), które wykonają cztery wokalistki: Eliza Niebieszczańska, Natalia Lis oraz Martyna i Oliwia Gasiulewicz. Gościnnie wystąpi Paweł Podobiński, a koncert poprowadzi Ewelina Marciniak.

Wszystkie artystki, które zobaczymy na scenie od lat związane są z lokalnym środowiskiem muzycznym i od lat szlifują swój talent pod okiem specjalistów. Biorą udział w licznych konkursach, zdobywając tam ważne nagrody i wyróżnienia. Wszystkie też spróbowały swoich sił w popularnym programie „Must be the music”.

Poznały się dzięki koncertom organizowanym przez cieplicką Przystań Twórczą.

Kromnowska publiczność o ich talencie i niezwykłym uroku scenicznym miała okazję przekonać się już we wrześniu 2013 roku, kiedy to w tym samym składzie wyśpiewały w Artystycznej Galerii Izerskiej piosenki Agnieszki Osieckiej podczas koncertu zatytułowanego „Ludzkie gadanie”. Po tym występie wciąż pytano mnie, czy dziewczyny jeszcze kiedyś wystąpią w Galerii. Ten moment właśnie nadchodzi!

Cegiełki na koncert w cenie 10 zł można rezerwować piszą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dzwoniąc na nr 75-76-57-680 lub kupić przed wejściem na koncert – do wyczerpania limitu miejsc