stat4u Komunikat Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Izerskie"

Komunikat Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Izerskie"

 Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Materiał opracowany przez Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Materiał  współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader,

poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo Izerskie” dnia 17 maja 2016 r. podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez Społeczność. W ramach otrzymanych środków beneficjenci będą mogli pozyskać fundusze na: zakładanie i rozwój działalności gospodarczych, projekty związane z infrastrukturą turystyczną i rekreacyjną, rewitalizacją lokalnych zasobów, wspieraniem ochrony środowiska, zakładaniem inkubatorów przetwórstwa i projekty grantowe.

 

 

http://lgdpartnerstwoizerskie.pl/wsparcie-na-wdrazanie-operacji-w-ramach-strategii-rozwoju-lokalnego,a2508.html

 

Zapraszamy do punktów konsultacyjnych i na szkolenia w poszczególnych Gminach.

 

http://lgdpartnerstwoizerskie.pl/harmonogram-dzialania-punktow-konsultacyjnychspotkan-informacyjnych,a2507.html

 

Zapisy na szkolenia i konsultacje!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.