stat4u Festyn Rodzinny w Małej Kamienicy

Festyn Rodzinny w Małej Kamienicy
Zapraszamy na niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju III Rekreacyjny Festyn Rodzinny pod hasłem "Święto Pieczonego Ziemniaka". 20 sierpnia 2016 r., w godzinach 15-23 będziemy bawić się na terenie Świetlicy Wiejskiej w Małej Kamienicy.
W programie między innymi, konkursy i zabawy rodzinne - animowane przez Fundację KOBOLD, otwarte III Małokamienickie Mistrzostwa Strzeleckie i Łucznicze, warsztaty rękodzieła m.in. wyplatania z wikliny, niekonwencjonalnego szycia i zszywania, prząśnicze, szydełkowania i dużo, dużo innych. Loteriada (ponad 300 fantów, które przekazało kilkanaście firm z jeleniej góry i okolic), występy artystyczne zaproszonych gości, licytacje przedmiotów wykonanych i przekazanych przez mieszkańców, a na koniec slajdowisko "Mała Kamienica w obiektywie", potańcówka i karaoke. To wszystko okraszone pysznym jedzonkiem - oczywiście z ziemniaków. Ale nie zabraknie też ciast, chleba ze smalcem i ogórkiem i innych specjałów przygotowanych przez mieszkańców.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy, spróbowania swoich sił w konkursach, zawodach strzeleckich i łuczniczych. Na wszystkich aktywnych uczestników zabaw i konkursów czekają drobne upominki i nagrody.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczamy na konieczny remont kościoła w Małej Kamienicy - zabytku posiadającego średniowieczne freski jakich mało w Europie.

Więcej informacji na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1730189610569552/

Jacek Gajda
Fundacja KOBOLD