Profil zaufany A+ A- Zmień kontrast
Unia Europejska Informacje o gminie E-Tablica E-Interwencje drogowe E-Przedsiębiorca

Informacja o wnioskach na dopłaty rolnicze
25.04.2018
Adam Spolnik
lubię to! udostępnij!

Szanowni Rolnicy

Uprzejmie informujemy, że 15 maja 2018 r (wtorek) kończy się okres składania wniosków na dopłaty rolnicze na 2018 rok. Po tym terminie możliwe będzie składanie wniosków do 11-06-2018r, ale kwota dopłat ulegnie pomniejszeniu o 1% za każdy dzień opóźnienia.

Wnioski składa się drogą elektroniczną. W celu złożenia wniosku należy:

 1. Uzyskać tzw. LOGIN i HASŁO   Sposób zalogowania się do systemu informatycznego: Do założenia konta wystarczy
 • Wejść na stronę www.arimr.gov.pl i wybrać pole: eWniosekPlus
 • podać trzy dane weryfikacyjne:
 • numer identyfikacyjny producenta – „numer gospodarstwa”,
 • kwotę ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR, zrealizowanego w roku 2017
  (w przypadku gdy rolnik w danym dniu otrzymał więcej niż jeden przelew należy wprowadzić kwotę z największego przelewu, w przypadku braku otrzymania przelewu od ARiMR w roku 2017 należy wprowadzić wartość 0),
 • 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego wskazanego we wniosku o wpis do ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności.

 

 1. Zalogować się. Program eWniosekPlus wyświetli wszystkie potrzebne dane o działkach, uprawach, wnioskowanych płatnościach itp. Należy sprawdzić czy wszystkie dane są prawidłowe.
 2. Dodać brakujące działki, uprawy, płatności, itp. lub wyeliminować je, korzystając ze wskazówek i podpowiedzi programu eWniosekPlus.
 3. Jeśli wpisywanie danych w eWnioskuPlus okaże się zbyt trudne, pomocy technicznej udzielają pracownicy Ośrodka Doradztwa Rolniczego, którzy dyżurują w budynku ARiMR w Jeleniej Górze przy ul. Morcinka 33A lub przy ul Jana Pawła II 13 (parter). Dyżur trwa codziennie w dni robocze od godz. 8:00 do 15:00.

Prosimy nie odkładać składania wniosków o dopłaty na koniec, aby uniknąć kolejek.

EBOI Facebook Youtube
Translate »